Item Content Class

Asmeninių TARO ARKANŲ KONSULTACIJA

Konsultacijos metu pagal kliento gimimo datą nustatomi didieji Taro arkanai, kurių archetipai formuoja ir įtakoja žmogaus asmenybę bei gyvenimą. Šiuos Taro arkanus ir jų pamokas galima traktuoti kaip diagnostines pozicijas —  struktūras, per kurias teka žmogaus gyvybinė energija ir formuoja specifinį vidinio ir išorinio gyvenimo paveikslą.

Šios archetipinės kortos — diagnostinės pozicijos:

Sielos korta. Šis arkanas parodo mūsų vidinius talentus ir resursus. Tai savybės, kurias turime atskleisti savyje, paslėpta vidinė jėga, vedanti link autentiškos savasties ir tikrojo aš. Šios kortos energija suformuoja „sielos vektorių“, galintį atvesti į tapimą savo gyvenimo „meistru“.

Asmenybės korta. Šis arkanas atskleidžia, kurias žmogaus savybes reikia išugdyti gyvenimo eigoje. Tai bruožai, kuriuos mes atvirai demonstruojame pasaulyje; priemonės, kuriomis veikiame aplinkinius žmones ir situacijas. Ši korta atspindi, kaip mes išreiškiame save, kokias užduotis turime atlikti ir kokias kliūtis turime įveikti šiame gyvenime.

Augimo korta. Šis arkanas atspindi energijas, užduotis, žingsnius, iššūkius ir raidos gaires Jus dominančiais metais. Šio metodo pagalba galima pažvelgti į praeities, dabarties arba ateities įvykių pamokas ir dovanas mūsų gyvenime.

Konsultacijos trukmė 1,5—2 val.