Item Content Class

Konsultacijos ir seansai

„Palaima, kurios mes tuščiai ieškome išorėje, gali būti rasta ir išvystyta tik viduje.“

Gerd Ziegler

Unikalus Taro, Aura-Somos®, numerologijos, Kabalos ir Hermetinių mokslų derinys siūlo įvairius konsultavimo būdus, padedančius giliau susivokti savyje, pažinti įvairius savo asmenybės aspektus, pažvelgti į esamą situaciją, tarpusavio santykius ir gyvenimo kelią iš platesnės, aukštesnės perspektyvos.

Visą gyvenimą mus lydinčių Taro archetipų nustatymas leidžia „užčiuopti“ ir suvokti universalius visatos dėsnius, formuojančius mūsų asmenybę, charakterį, profesiją, gyvenimo būdą, viltis, svajones, partnerystės stilių ir patiriamus išbandymus. Šie dėsniai, atsispindintys Taro arkanuose, įtakoja mūsų gyvenimą objektyviai — nepriklausomai nuo to, kiek mes apie juos žinome (panašiai kaip planetų išsidėstymas mūsų asmeniniame horoskope). Šių faktorių įvardinimas ir pažinimas suteikia galimybę sąmoningai kurti savo gyvenimą, ugdyti viduje slypinčius talentus, neutralizuoti žalingas įtakas ir su dėkingumu mokytis iš visų patirčių.

Aukščiau išvardinti Taro konsultavimo būdai padės susipažinti su šios išminties sistemos galimybėmis bei suteiks gilias įžvalgas apie save ir savo gyvenimą. Kviečiame visus, kuriuos domina Taro ir vidinis pasaulis!