„Drabužiai atspindi mūsų mintis ir jausmus. Dažniausiai nesėkminga apranga parodo iš vidinio pasaulio lauk besiveržiančias problemas.”
Jennifer Baumgartner
MielI KolegOs!
Su geriausiais linkėjimais kviečiame Jus į seminarą
„DRABUŽINĖ - JŪSŲ GYVENIMO IR SIELOS VEIDRODIS.
APRANGOS STILIAUS PSICHOLOGIJA“,
kuris vyks Kaune, Spalvotoje palėpėje
gegužės 3 d. (trečiadienį)
nuo 18 iki 22 val.
Drabužiai atskleidžia tai, kas esame, ko ilgimės, bijome, vengiame ir ką giliai slepiame sielos gelmėje. Pasauliui rodydami savo aprangą tarsi vėžlys kiautą, leidžiame suprasti, kas su mumis vyksta, kokių tikslų siekiame ir kokį gyvenimo tarpsnį išgyvename. Pagal žmogaus aprangos stilių, spalvas, batus ir rankinę galima labai greitai identifikuoti asmenybėje vyraujančius archetipus, kurie savo ruožtu suformuoja pilną gyvenimo scenarijų, pasireiškiantį profesinėje srityje, tarpusavio santykiuose, prioritetuose, charakterio privalumuose ir trūkumuose. Norėdami įsigyti ir vilkėti geriausiai save atspindinčius drabužius, privalome sąmoningai ar nesąmoningai įsivertinti amžių, apimtis, kultūrinę sampratą ir gyvenseną. Su šiais bruožais susitaikome arba bandome kovoti. Atvėrę spintos duris, atveriame langą į vidinį žmogaus pasaulį. Drabužinė atspindi tai, ką ne visuomet mokame ir norime įvardinti žodžiais – tai spalvotas (ar bespalvis) mūsų gyvenimo kelionės ir būdo metraštis, mūsų laimėjimų ir nuopuolių liudytoja.
Chaotiška, padrika, netvarkinga ar žmogui netinkanti apranga dažnai atspindi vidinį chaosą, tapatumo krizę, o neretai ir savigarbos stoką. Jei gyventume viduje ir išorėje vientisą gyvenimą, mūsų drabužiai turėtų atspindėti tikrąją mūsų savastį, sielos esmę, pomėgius ir vertybes. Sąmoningai pasirinkdami tam tikro stiliaus aprangą, turime galimybę pasauliui parodyti būtent tą savo „personą“ (t.y. vaidmenį, funkciją, savybes ir gebėjimus), kurią nusprendžiame išleisti į „sceną“ tam tikroje gyvenimo situacijoje. Keisdami, tobulindami savo drabužių ir aksesuarų kolekciją, galime kūrybiškai transformuoti savo asmenybę ir palaipsniui keisti gyvenimą norima linkme. Atverkime savo spintos duris ir sąžiningai pažvelkime į tai, kas esame ir kuo norime būti. Prakalbinkime drabužių „orakulą“, pamatykime ir įsiklausykime į žinią, kurią vėl ir vėl bandome perduoti patys sau nuolat besikartojančiais dėsningumais, daiktais ir pirkiniais. Mes esame tai, ką renkamės ir tai atspindi tikruosius mūsų poreikius...
SEMINARO TEMOS
- Meditacija: Spinta – gyvenimo metraštis. Jūsų aprangos stiliaus istorija.
- Parduotuvių maniakė – streso ir vidinės tuštumos malšinimas.
- Nuolaidų medžiotoja – menkavertiškumo pinklės.
- Taupymo virtuozė – nepasitikėjimas gyvenimu.
- „Amžini“ drabužiai – stovinti pelkė.
- Beformiai maišai – kai kūnas ir seksualumas tampa tabu.
- Striptizas be stulpo – provokacija, atitolinanti tikrąją meilę.
- Kai išvaizda ir paso duomenys nesutampa – senatvės baimė ir bandymas stabdyti laiką.
- Darbinė uniforma visur ir visada – pavojingai vienpusiškas gyvenimas.
- Prekinių ženklų vergė – bandymas perrašyti šeimos istoriją.
- Autentiška apranga – Jūsų sielos atspindys.
- Aksesuarai, simbolizuojantys archetipą: batai, rankinė, papuošalai, kosmetika ir šukuosena.
- Ar dėvite savo drabužius, ar gyvenate savo gyvenimą?
Kviečiame visus, norinčius praplėsti savo akiratį, kūrybiškai ir žaismingai pažvelgti į amžinas kaip pasaulis temas.
Seminaro LAIKAS
- Seminaro pradžia – gegužės 3 d. (trečiadienį), 18 val.
- Planuojama užsiėmimo trukmė – iki 22 val.
Seminaro dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija.
P.S. Į seminarą kviečiame ir VYRUS. Juk apranga nėra moterų monopolis!
INFORMACIJA IR IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
+370 686 04860 (Dalia),
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
„Rūpinimasis savimi prasideda nuo pažinties su vidiniu savo pasauliu. Drabužiai, kuriuos išsirenkame, labai tiksliai atspindi tai, ką galvojame apie save ir gyvenimą. Plačiai atvėrusi spintos duris, apie save gali sužinoti daugybę stebinančių dalykų. O kai stengiesi pažinti save, neišvengiamai pradedi tobulėti.”
Jennifer Baumgartner