Item Content Class

Patalpų aromatizavimas

Patalpų aromatizavimas – tai kambarių, biurų, salių, laukiamųjų, kabinetų, koridorių, parduotuvių, salonų ir kt. patalpų kvėpinimas natūraliais gamtiniais aromatais. Eteriniai aliejai arba jų mišiniai (sinergijos) kliento pasirinktu būdu (pvz., aromaterapine lempa, difuzoriumi ir pan.) garinami patalpose ir sukuria aromatinę aplinką, malonaus aromato aurą darbinėje, kūrybinėje ar asmeninėje erdvėje.

Svečiai, klientai, interesantai, pacientai ir kiti namų ir biurų lankytojai įėję į vidų, su įkvepiamu oru pirmiausia užuodžia patalpos kvapą. Šis pirmasis įspūdis — tai „vizitinė kortelė“, suteikianti daugybę informacijos apie toje erdvėje vykstančią veiklą, šeimininkų ir darbuotojų pagarbą lankytojams, jų estetinį išsilavinimą ir netgi apie palaikomą švarą ir tvarką. Aplinkos aromatas akimirksniu formuoja lankytojo įspūdį, nuotaiką, reakcijas ir netgi fiziologinius kūno procesus. „Kas valdo kvapus, tas valdo ir žmonių širdis“, — rašė Patrick Suskind romane „Kvepalai“.

Patalpų aromatizavimui pagal užsakovo pageidavimus ir veiklos pobūdį sukuriamas specialus natūralių aromatų mišinys (sinergija). Šie kvapai nesukelia alerginių reakcijų, jie pasižymi dezinfekuojančiu, priešmikrobiniu, imunitetą stiprinančiu poveikiu, todėl natūraliai stiprina darbuotojų bei lankytojų sveikatą, apsaugo nuo užkrečiamų ligų epidemijų metu. Eteriniai aliejai paslepia, užmaskuoja nepageidautinus kvapus (pvz., rūkalų, virtuvės, medikamentų, chemikalų ir kt.), sukuria švaros įspūdį, apvalo erdvę nuo susikaupusios energetinės informacijos (tai ypač svarbu, jei patalpoje dirba daug žmonių arba lankosi daug klientų).

Tokiais aromatų mišiniais galima švelniai veikti patalpoje esančių žmonių nuotaiką ir darbingumą, pvz., padidinti darbuotojų dėmesingumą, paskatinti protinę veiklą ir aktyvumą arba, atvirkščiai, atpalaiduoti, padėti nusiraminti. Malonūs kvapai aplinkoje skatina efektyvesnį žmonių bendravimą ir bendradarbiavimą, geranoriškumą, geresnius veiklos rezultatus. Aromatingose parduotuvėse pirkėjai nuperka daugiau (ir brangesnių!) prekių; lankytojai mieliau apsistoja gaiviai kvepiančiuose viešbučių kambariuose; aromatizuotuose medicinos įstaigų laukiamuosiuose pacientai atsipalaiduoja prieš vizitą pas gydytoją.

Aromatinės sinergijos gali būti kuriamos ypatingoms progoms ir renginiams: konferencijoms ir susirinkimams, jubiliejams ir šventėms, koncertams, parodoms, seminarams ir pan.

Aromatų mišiniai patalpų kvėpinimui kuriami iš aukščiausios kokybės natūralių eterinių aliejų, atsižvelgiant į specifinius užsakovo pageidavimus: patalpos dydį, veiklos pobūdį, lankytojų ir darbuotojų charakteristiką, darbo ir metų laiką ir pan. Kuriant tokias sinergijas atsižvelgiama ne tik į estetinį faktorių — malonų aromatą, bet ir į „saugumo taisykles“, t.y. eterinių aliejų farmakologiją, jų suderinamumą, poveikį žmogaus kūnui ir psichikai, dozavimą, vartojimo būdą ir t.t.

Jei susidomėjote aromaterapija, norėtumėte sudaryti asmeninės arba darbinės erdvės aromatizavimo programą, įsigyti aukščiausios kokybės eterinių aliejų, prašome skambinti tel. 8 686 04 860 (Dalia) arba rašyti žinutę: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.