Item Content Class

Marianne Mikkelsen

Specialybė – pedagogė, 20 metų  dirbanti dvasinio gydymo, konsultavimo ir spalvų terapijos srityje, aukščiausios kvalifikacijos profesionali Aura-Somos dėstytoja.

1987 m. įvykęs lemtingas Marianne susitikimas su Aura-Somos atradėja Vicky Wall iš esmės pakeitė jos darbą ir gyvenimą: „tarsi mano vidinė realybė tapo matoma prieš mane spalvose“.

Marianne dėstė Aura-Soma spalvų terapiją įvairiose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Kazachstane, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Čekijoje ir Slovakijoje.

1997 m. ji sutiko savo vyrą Frank Loretzen – žymų Danijos muziką ir kompozitorių, kuriantį dvasinę ir meditacinę muziką. Frank Lorentzen taip pat dirba spalvų terapijos srityje, veda seminarus energetinio lauko (auros anatomijos) ir sąmoningumo ugdymo temomis. Frank Lorentzen yra vienas populiariausių Fonix Music kompozitorių, yra išleidęs daugybę  kompaktinių diskų, atlieka gydomąją muziką spalvotomis krištolinėmis taurėmis bei sintezatoriumi.

Marianne ir Frankas kartu koncertuoja ir veda seminarus įvairiose pasaulio šalyse, Europoje ir Japonijoje.

Marianne Mikkelsen – legendinė asmenybė, Aura-Somos pionierė Rytų Europoje. 1994 m. Dalios Braziulytės pakviesta, ji pravedė pirmąjį seminarą Lietuvoje ir dar keliose Rytų Europos šalyse. 1995—2000 m. kartu su Dalia Marianne vedė daugiapakopes Aura-Somos mokymo programas Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje ir Vidurinėje Azijoje. Jų draugystė ir bendradarbiavimas, patikrintas laiko ir pačių netikėčiausių kelionių išbandymų, tebesitęsia iki šiol. Marianne vedami seminarai – tai unikali galimybė prisiliesti prie spalvų pasaulio ir Kabalos archetipų meistriškumo.