Item Content Class

villashahrazad clip image002

Mieli bičiuliai,

Su geriausiais linkėjimais kviečiame Jus į Egiptą – į interneto svetainę ir poilsio bei renginių erdvę Hurgadoje
www.villashahrazad.eu

Vila „Shahrazad“ (lietuviškai Šecherezada) – tai vila Hurgadoje, Egipte, skirta poilsiui, kelionėms, seminarams, meditacijoms ir įvairiems renginiams. Šį projektą Arabijos dykumoje kūrėme penkerius metus, nuspalvinome vilą aurasomos spalvomis, pripildėme ją aromaterapijos stebuklais, senovės graikų bei Egipto panteono archetipais, arabiško dizaino formomis ir tekstūromis, lietuvišku saugumu. Su visa atsakomybe galime teigti, kad vila „Shahrazad“ – tai gydanti erdvė, skirta grožį, ramybę ir gamtą vertinančių žmonių dvasingam poilsiui. Čia puikiai pailsėsite nuo vakarietiškojo gyvenimo šurmulio, atgausite jėgas ir sielos ramybę.

Kviečiame vandens sporto mėgėjus, grupes ir pavienius asmenis, renginių organizatorius, meditacinių centrų vadovus rengti ekskliuzyvinius renginius ir ilsėtis su savo studentais ramioje, estetiškoje aplinkoje. Vienu metu viloje gali apsistoti 14-16 žmonių. Čia galite susipažinti su archetipų psichologija, Egipto mitologija, spalvų terapija aurasoma, aromaterapija, išmokti Reiki ir Karuna Reiki, atlikti šeimos konsteliaciją arba EFT (emocinės laisvės technikų) seansą. Kviečiame keliautojus ir istorijos gerbėjus susipažinti su neturistiniu Egiptu. Padovanokite sau nepamirštamas atostogas „Tūkstančio ir vienos nakties“ erdvėje!

Svetainė www.villashahrazad.eu veikia keturiomis kalbomis: lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių. Jei turite draugų Lietuvoje ir užsienyje, kuriems gali būti įdomi ši informacija, prašome pasidalinti šiuo naujienlaiškiu.

Pagarbiai,
Dalia Braziulytė-El Amary