Item Content Class


Is Dalios fotoalbumo.
Kelionė po Šiaures Afriką 2009 m., karavanų miestas Gadamis, Libija.
Trumpas poilsis spalvinguose berberų namuose...

Dalia Braziulytė

Psichologė, Aura-Soma® spalvų terapijos dėstytoja, aromaterapeutė, Reiki ir Karuna® Reiki meistrė, giluminio nardymo meistrė.

Apibūdinčiau save kaip Moterį, Skorpionę, Psichologę, Keliautoją, Nardytoją ir Ekstravagantišką Gyvenimo Mylėtoją. Esu smalsi ir atvira naujiems patyrimams. Nuolat ieškau gelmės – žmonėse, situacijose, jūroje, kartais netgi ten, kur jos nėra... Šios paieškos atvedė į jūros dugną – esu patrakusi nardytoja ir ryklių mylėtoja (pasiektas gylis — 41 m. Raudonojoje jūroje Egipte).

Manyčiau, kad mano pašaukimas psichologijoje – atskleisti ir parodyti žmonėms jų unikalią savastį ir nepakartojamą grožį, kurį galima išvysti spalvų, aromatų bei pasaulio mitologijos veidrodyje. Kitaip sakant, mėgstu sudominti klausytojus jais pačiais. Į gyvenimą žiūriu kaip į galimybę kurti ir improvizuoti – kiekvieną akimirką. Tikiu, kad esame čia tam, kad atskleistume savąjį šedevrą – talentą, tikrąją prigimtį, individualybę – ir tuo praturtintume šį pasaulį. Manau, kad gyvenimas yra per trumpas tam, kad rašytume jį kaip juodraštį ir gailėtumės dėl praleistų galimybių... Seminaruose dažnai kartoju, kad net jei užkariautume visą pasaulį, bet „pamestume“ save, vadinasi,  būtume buvę čia veltui... Kadangi visus mūsų išorinius veiksmus „maitina“ vidinė savastis, esu tikra, kad verta „investuoti“ į savo brangenybę. Žinau, kad gyvenimas yra (arba gali būti) Menas Būti Žmogumi.

Savo darbo stilių psichologijoje apibūdinčiau kaip spalvingai-aromatingai-provokuojančiai-ekstravagantišką, kadangi žmogaus pažinimui ir ugdymui taikau spalvų psichologijos, aromaterapijos, archetipinės psichologijos, graikų, romėnų, Egipto mitologijos, meditacijos bei energetikos metodus. Individualų darbą derinu su grupiniais metodais, vedu visą eilę seminarų, padedančių geriau pažinti save, tarpusavio santykius ir mus supantį pasaulį – aromatingą ir spalvotą!