Item Content Class

Karuna reiki seansas

Karuna-Reiki® – tai JAV sukurta Reiki mokymo atmaina, kurios autorius – žymus Reiki meistras William Lee Rand. „Karuna“ tai sanskrito kilmės žodis, reiškiantis „užuojautos veiksmą“, mažinantį pasaulio kančią.

Karuna-Reiki® atveria mus naujai Reiki vibracijai, šviesai, išminčiai ir aktyviai užuojautai. Šio seanso eiga panaši į Reiki seansą (žr. Reiki seansas): klientas užsimerkęs patogiai guli ant masažinio stalo, seansas atliekamas per antklodę, jo metu nereikia nusirengti. Karuna-Reiki® praktikas palengva judėdamas per atitinkamas pozicijas dėlioja rankas ant kliento kūno – tai specifinės kūno zonos, kuriose gausu energetinių taškų ir kanalų, atsiveria energetiniai centrai – čakros, yra lokalizuoti gyvybiškai svarbūs organai. Laikant delnus šiose vietose, per palyginti trumpą laiką kliento kūnas ir energetinė sistema pripildoma aukščiausio vibracinio dažnio Karuna-Reiki® energijos.

Karuna-Reiki® seanso specifika – gydomųjų mantrų, energetinių garsų giedojimas seanso metu. Šie garsai gali būti tariami tyliai, netgi mintyse (jei aplinkybės neleidžia giedoti garsiai) arba pusbalsiu, tarsi dainuojant. Šie garsai – tai Karuna-Reiki® simbolių pavadinimai, gydomosios mantros, ištirpdančios energetinius „blokus“, išjudinančios gyvybinės energijos tėkmę, atgaivinančios žmogaus kūną ir sielą, susiejančios mus su nušvitusių meistrų, dvasinių mokytojų, universalios išminties archetipais.

Nors iš pirmo įspūdžio, ypač neturint ezoterinio patyrimo, šie gydantys garsai gali atrodyti keistoki, o mantrų skambesys – neįprastas. Tačiau praktika rodo, kad jau po keleto minučių klientas paprastai nugrimzta į gilaus atsipalaidavimo būseną, kai mūsų galvos smegenų ritmas priartėja prie taip vadinamų alfa bangų, reiškiančių miegą arba meditaciją. Šį patyrimą dar galima būtų palyginti su „gulėjimu po varpu“ – kiekviena gydanti mantra vis labiau atpalaiduoja žmogaus kūną, jo mintis ir jausmus, užpildo šviesa auros sluoksnius, kol žmogus tarsi ištirpsta, tampa šviesa, garsu, meile, tekėjimu...

Šioje giliausio atsipalaidavimo būsenoje organizmas sugrįžta į homeostazės būvį – žmogus atgauna vidinę pusiausvyrą, normalizuojasi fiziologinės funkcijos ir vidaus organų veikla, aktyvuojamos dvasinės struktūros, stiprinamas ryšys su „aukščiausiuoju Aš“.

Karuna-Reiki® seansas gali būti taikomas netgi įsisenėjusių karminių problemų sprendimui, žmogaus sąmoningumo lavinimui, ryšio su dvasiniais mokytojais ir Archangelais užmezgimui. Šis patyrimas ypač rekomenduotinas visiems Reiki praktikams, susipažinusiems su klasikine Reiki sistema ir norintiems išbandyti naujas Reiki galimybes, atsiverti aukštesniam vibracijų dažniui.

Karuna-Reiki® seanso trukmė 1,5—2 val.

Žmonėms, iki šiol dar nepatyrusiems Reiki energijos poveikio, pirmą kartą rekomenduojama išbandyti klasikinį Reiki seansą ir tik po to — Karuna-Reiki® seansą. Ši darbo seka padės palengva atsiverti vis aukštesnėms universalios gyvybinės energijos vibracijoms, nesukeliant diskomforto.