Item Content Class

Aura Soma spalvu seansas

Spalvų skaitymo seansas

Spalvų skaitymo seansas – tai Aura-Somos® konsultacija, kurią būtų galima pavadinti pasimatymu su savo siela, spalvota gyvenimo  apžvalga, vidinio pasaulio „sustygavimo“ procesu.

Spalvų skaitymo seansas rekomenduotinas:

  • Norint geriau pažinti save,  suvokti  vidinius  išgyvenimus ir  esamą  situaciją.
  • Ieškant savojo gyvenimo kelio ir pašaukimo, profesijos, keičiant specialybę, pradedant naują veiklą ar užsiėmimą.
  • Jei vargina liūdesys, bloga nuotaika, atsibodusios mintys; jei gyvenimas atrodo banalus ir beprasmiškas – laikas patirti kažką ypatingo ir atsiverti naujam gyvenimo etapui!
  • Esant tarpusavio santykių problemoms, konfliktams, iškilus šeimyninei krizei, skyrybų  metu ir pan.
  • Asmeninių krizių metu: išgyvenus traumą, patyrus šoką ar prievartą, netekus artimo žmogaus; išgyvenant egzistencinę ar amžiaus krizę.
  • Jei norite labiau pasirūpinti savo sveikata, suvokti ligų ir negalavimų priežastis, harmonizuoti savo kūną ir sielą natūraliomis, gamtinėmis priemonėmis.
  • Net jeigu neturite problemų, visuomet galite būti laimingesni, kūrybiškesni, spalvingesni konsultacija – tai stebuklinga dovana „savo Brangenybei“, investicija į vidinį pasaulį ir sielos ramybę!
  • Spalvų skaitymo seansą galima rekomenduoti ir vaikams (nuo 6-7 m.) kaip pedagoginę konsultaciją, padedančią nukreipti vaiko ugdymą harmoninga linkme, atitinkančia jo/jos sielos potencialą. Šiuo atveju į pirmąją konsultaciją kviečiame tėvelius (mamą arba tėtį), kad pirma patys išbandytumėte šio metodo tinkamumą savo vaikučiams!

Konsultacija prasideda nuo spalvų diagnostikos: keturių buteliukų pasirinkimo. Tradicinė instrukcija, siūlanti klientui pasirinkti keturis pačius patraukliausius flakonus, kuriuos norėtųsi pasiimti su savimi į tolimą kelionę ar į negyvenamą salą, aktyvuoja projekcijos mechanizmą, užkoduotą kiekvieno mūsų pasąmonėje. Žvelgdamas į Aura-Somos® orakulą – 107 spalvotų buteliukų rinkinį — klientas ima projektuoti savo vidinį pasaulį spalvų „veidrodyje“. Pasirenkamos spalvos, rezonuojančios su „aktualiomis“ auros vibracijomis, sudaro tolesnio terapeuto ir kliento pokalbio temų apmatus.

Šiuose keturiuose flakonuose, sustatytuose pagal pasirinkimo eiliškumą, atsispindi visa esminė informacija apie žmogų: jo/jos temperamentas, charakteris, asmenybės archetipas, būdo bruožai, emocinės reakcijos į situacijas, nuotaikos fonas, mentaliniai procesai, intelekto funkcijos, sielos paskirtis ir potencialas, fizinė konstitucija ir polinkis sirgti tam tikromis ligomis, energetinė situacija ir čakrų būklė.

Kiekvienas buteliukas, priklausomai nuo pasirinkimo tvarkos, atitinka specifinę diagnostinę poziciją:

1. Pirmasis pasirinktas flakonas vadinamas „Sielos buteliuku“.

Jis atspindi kliento gyvenimo tikslą ir paskirtį. Šis spalvų derinys parodo giliausią identifikacijos (savęs suvokimo) lygmenį – kaip asmuo suvokia save ir savo gyvenimo situaciją sielos gelmėse. Šios spalvos atskleidžia stabilias mūsų psichikos struktūras, sudarančias asmenybės branduolį ir mažai kintančias gyvenimo eigoje. Pirmojo flakono spalvos atspindi adaptacijos mechanizmus, vaikystės patyrimą, auklėjimo ypatumus ir šeimos situaciją, suformavusią mūsų asmenybę.  Apskritai pirmojo buteliuko spalvų derinys išreiškia visą mūsų gyvenimo potencialą.

2. Antrasis pasirinktas flakonas vadinamas „Problemos ir išbandymai/Talentai ir dovanos“.

Antrajame buteliuke pasirinktos spalvos atspindi pamoką, kurią atėjome išmokti į šį pasaulį. Šis spalvų derinys parodo mūsų jautriausią vietą, Achilo kulną, „kraujuojančią žaizdą“; skausmą, žadinantį mūsų sąmonę, išbandymus, periodiškai besikartojančius gyvenimo kelyje. Po šiais išbandymais slepiasi mūsų vidinės savybės, laukiančios integracijos. Suvokus ir priėmus jas, išmokus pamoką, šios spalvos parodo mumyse slypinčius talentus ir pozityvius potencialus. Šis flakonas gali suteikti vertingos informacijos apie žmogaus fizinį kūną (rizikos faktoriai), energetinę būklę ir galimybes išspręsti esamas problemas.

Trečiasis pasirinktas flakonas vadinamas „Čia ir dabar“.

Čia atsispindi dabartiniai asmens išgyvenimai, aktualios temos ir problemos. Šis flakonas parodo, kaip žmogus yra integravęs praeities sunkumus ir ar realizavo savo talentus. Jame atsispindi svarbiausi dabarties procesai, užpildantys mūsų gyvenimą. Trečiojoje pozicijoje atsiskleidžiantys procesai nebūtinai yra ilgalaikiai, tačiau žmogaus yra suvokiami kaip patys aktualiausi.

4. Ketvirtasis pasirinktas flakonas vadinamas „Esamoji ateitis“.

Jo spalvose atsispindi mūsų mintys, jausmai, sprendimai ir išgyvenimai, kol kas esantys sąmonės periferijoje ir dar neįvardyti žodžiais, nepasireiškę veiksmais. Todėl sąlygiškai šį flakoną vadiname „ateities buteliuku“. Jame pasireiškia energijos ir archetipai, judantys link žmogaus iš ateities. Tačiau jokiu būdu tai nėra banalus, stebuklinis ateities įvykių spėjimas! Tai viršsąmoningas pabaigto pirmų trijų buteliukų paveikslo suvokimas. Ketvirtojoje pozicijoje atsiskleidžia visas vidinio proceso rezultatas; jame užšifruoti asmens lūkesčiai, viltys, troškimai, artėjantys suvokimai ir sielos judėjimo kryptis maždaug pusei metų į priekį. Mūsų ateitis visuomet žada tik geras perspektyvas (kitas klausimas: kaip mes sugebėsime jomis pasinaudoti?).

Tokio seanso metu Aura-Somos® konsultantas atlieka „vertėjo“ vaidmenį: kliento pasirinkimą iš „spalvų kalbos“ verčia į „žmonių kalbą“, atsižvelgdamas į kiekvienos spalvos interpretaciją Aura-Somos® spalvų terapijos mokslo kontekste. Meistriškai improvizuodamas  žinias apie kiekvieną flakoną, diagnostinę poziciją, spalvų ir fizinio kūno bei psichologinių savybių ryšį, konsultantas pasakoja spalvotą istoriją apie kliento sielos kelionę ir gyvenimo aktualijas.

Aptarus esamą padėtį, pereinama prie rekomendacijų: konsultantas padeda klientui išsirinkti įvairius spalvotus Aura-Somos® produktus (balansinį aliejų, pomanderį, kvintesenciją ir t.t.) ir sudaro spalvotą savarankiško darbo programą. Naudodamas šias spalvas namuose, žmogus palaipsniui sustiprina savo energetinę sistemą, harmonizuoja nuotaikas ir būsenas, ilgainiui stabilizuoja netgi fizinio kūno būseną.

Spalvotų Aura-Somos® produktų vartojimas – itin patogi „terapija“ šiuolaikiniam, nuolat  užimtam žmogui. Juk viskas, ką reikia atlikti kasdien – tai tiesiog pasitepti kvapniais spalvotais aliejais arba keletą kartų per dieną įkvėpti nuostabaus esencijų aromato. Pagrįsta harmoninio rezonanso principu, Aura-Soma® palaipsniui „sustyguoja“ išsiderinusius mūsų esybės aspektus, sustiprina savastį, skatina sąmoningumą ir kūrybinę savirealizaciją. Gyvenimas yra spalvingas – išbandykite tai patys!

Seanso trukmė 1,5—2 val.