Item Content Class

Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas – tai „aristokratiška“ procedūra kūnui ir sielai, padedanti kokybiškai pailsėti, atsipalaiduoti, „perkrauti“ vidinį kompiuterį, išeiti iš užburto minčių rato, pagyvinanti limfotaką ir kraujotaką, skatinanti organizmo detoksikacijos procesą.

Šios procedūros metu eteriniai aliejai – veiklioji augalo medžiaga – patenka į organizmą per odą ir kvėpavimo takus (įkvepiant jų aromatą). Kadangi eteriniai aliejai tirpinami augalinių aliejų (lipidų) mišinyje, gausiai pamaitinama ir apsaugoma viso kūno oda – ji išlieka elastinga, švelni ir tampri dar keletą dienų po procedūros.

Aromaterapinis masažas iš esmės skiriasi nuo gydomojo, medicininio masažo. Ši procedūra yra itin maloni, atliekama švelniais, nepertraukiamais (enflioražiniais) judesiais, paskirstančiais aromatinių aliejų mišinį po visą odos paviršių, subalansuojančiais žmogaus energetinę sistemą ir čakrų veiklą.

Aromaterapinio masažo poveikis:

  1. skatina medžiagų apykaitą,
  2. gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją,
  3. skatina organizmo detoksikaciją, nuodingų medžiagų pašalinimą,
  4. pamaitina ir tonizuoja odą,
  5. spartina regeneracijos, sveikimo procesus,
  6. atpalaiduoja raumenis,
  7. mažina įvairaus pobūdžio skausmus,
  8. atpalaiduoja nervų sistemą, mažina vidinę įtampą, šalina stresą,
  9. gerina miegą,
  10. „grąžina“ sielą į fizinį kūną, skatina gilesnį kūno suvokimą ir priėmimą.

Aromaterapinis masažas gali būti atliekamas kaip kosmetinė grožio procedūra arba kaip dvasinis ritualas, padedantis surasti naują kūno ir sielos jungtį, įvedantis žmogų į kitą gyvenimo lygmenį ir kokybę.

Pirmą kartą atliekant šią procedūrą, seansas pradedamas nuo aromaterapijos konsultacijos – kliento būklės įvertinimo ir individualaus aromatų mišinio sukūrimo.

Aromaterapinio masažo trukmė 2,5 val.