Item Content Class

Aura Soma clip image002

Spalvota kelionė į save

„Mes esame spalvos, kurias pasirenkame. Ir šios spalvos atspindi tikruosius mūsų esybės poreikius“, — mėgo kartoti Vicky Wall, akla farmacininkė, sukūrusi spalvų terapiją Aura-Somą®. Aura-Soma® — tai „senas vynas naujuose buteliuose“. Gydymas spalvomis, aromatiniais aliejais bei kristalais buvo praktikuojamas dar senovės Egipte, Graikijoje, Kinijoje, Indijoje. Vicky Wall 1984 metais Anglijoje atgaivino šį užmirštą gydymo bei meditacijos meną ir pateikė jį suprantama šiuolaikiniam žmogui forma.

Ką reiškia žodis „Aura-Soma“? „Aura“ lotynų  kalba reiškia šviesą, lengvą kvėpavimą, o „Soma“ — tai kūnas (graikiškai) arba gyvos energijos (Sanskrito  kalba). Aura-Soma® sujungia šviesą su kūnu, moko atrasti savo vidinę šviesos esybę — savastį arba sielą — ir pastebėti gyvas energijas, supančias mus kiekviename žingsnyje.

Pagrindinis Aura-Somos® instrumentas, orakulas, diagnozavimo ir gydymo (plačiąja prasme) priemonė — 107 įvairiaspalviai 50 ml talpos buteliukai. Kiekvieną jų sudaro dviejų skysčių – augalinių bei eterinių aliejų ir vandeninės tinktūros — derinys. Suplakus flakoną, viršutinė aliejinė ir apatinė vandeninė dalys trumpam susimaišo, sukurdamos emulsiją, lengvai įsigeriančią į odą. Suplaktas buteliuko turinys naudojamas kaip aliejus kūnui pagal spalvotą čakrų žemėlapį.

Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai ir naujausi auros fotografavimo metodai rodo, kad kiekvieną mūsų kūno dalį atitinka tam tikra spalva: pvz., kojos ir lytiniai organai švyti raudona spalva, apatinė liemens dalis — oranžinė ir auksinė, saulės rezginio bei skrandžio sritis — geltona, krūtinės plotas (plaučiai, širdis) skleidžia žalią šviesą ir t.t. Vicky Wall, vidiniu regėjimu galėjusi matyti visą šį šviesos ir spalvų žaismą žmogaus auroje, dažnai kartojo, kad kiekvienas esame tarsi gyva vaivorykštė.

Aura-Soma® teigia, kad žmogaus gyvenime yra tik viena „liga“ — savojo pašaukimo, vietos gyvenime neradimas, gyvenimo prasmės nežinojimas. Ilgainiui ši būsena suformuoja stresą, energetinius, mentalinius, emocinius „blokus“, galinčius pasireikšti ir fiziniais kūno negalavimais. Dvasinės pusiausvyros nebuvimas sutrikdo energetinių centrų — čakrų — veiklą, išbalansuoja auros spalvas, kelia emocinių ir fizinių  problemų.

Padėdama žmogui giliau pažinti save, Aura-Soma® vadovaujasi projekcijos principu, kuris teigia, kad visa, ką matome išorėje, tėra mūsų vidinio pasaulio atspindys. Keturi lemtingieji flakonai, žmogaus pasirenkami iš visos spalvų puokštės — 107 buteliukų rinkinio, sudarančio Aura-Somos® orakulą, — tai mūsų vidinio pasaulio projekcija spalvų veidrodyje. Šie buteliukai parodo žmogaus auroje vyraujančias vibracijas, kurios gyvenime pasireiškia kaip charakteris, temperamentas, emocijos, būdo bruožai ir elgesio stereotipai. Minėtos spalvos gali papasakoti visą istoriją apie „šeimininko“ polinkius, talentus ir gebėjimus, jo gyvenimo  kelią ir galimų išbandymų sritis. „Pamaitindama“ ir subalansuodama mūsų auros spalvas, Aura-Soma® pažadina „prisiminimus apie ateitį“ — padeda žmogui giliau pažvelgti į save, atrasti savąją vietą pasaulyje, realizuoti tikrąjį pašaukimą, t.y. būti savimi.

Spalvos — viena seniausių ir universaliausių pasaulio kalbų, mums suprantama nuo pat vaikystės. Galbūt todėl ir nesinori sakyti, kad Aura-Soma® moko spalvų kalbos, — greičiau ji primena mums tai, ką visuomet žinojome. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai rodo, kad į spalvas reaguoja net ir neregintys žmonės, gyvūnai, augalai, — visa gyvoji gamta. Juk kiekviena spalva — tai objektyvi fizinė vibracija, tam tikras bangos ilgis, energija. Aura-Soma®, sujungdama spalvų, augalų ir kristalų energijų trejybę, padeda prisiminti šią universalią kalbą, atveria duris į šviesos ir spalvų pasaulį — į save.