Item Content Class

RŪTA TAMOŠIŪNIENĖ


Rūtos autoportretas  „Sielos koliažo“ improvizacija

Rūta Tamošiūnienė – dizainerė maketuotoja, „Deivės pasaulio“ kompiuterinio meno fėja, suteikusi svetainės formą stebuklingoms Sigutės Ach akvarelėms ir Dalios rašiniams. Dėkojame Rūtelei už genialius kūrybinius sumanymus, už subtilų skonį ir už magišką animaciją, jau tapusią vizitine „Deivės pasaulio“ kortele.

Į meniškas Rūtelės rankas patekę neapibrėžti sumanymai neišvengiamai virsta šedevrais. Ši virtualioji magija gimsta iš gilaus ir tobulo vidinio pasaulio, sielos grožio ir begalinio širdies gerumo.

Jei norėtumėte susisiekti su Rūta, rašykite laiškus adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Štai ką apie save ir savo veiklą „Deivės pasaulyje“ rašo pati Rūta:

„Gražiausioje širdies kertelėje gyveno prisiminimas apie Dalią. Likimas nusišypsojo taip, kad dabar galime dažnai pabendrauti. Dalia, spinduliuodama begalinio gėrio energija, apdovanoja kažkuo, kas augina sparnus. Ačiū Jai.

Pristatyti save norėčiau kaip žmogų, kuris ieško, bando suprasti ir nori gyvenime sukurti kažką gražaus – gal tai bus visai maži darbeliai, bet su meile.“